Maszyna do pikowania JUKI-TL-2010Q

Dostępność: ZAPYTAJ O CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ
Cena: 7 440,00 zł 7440.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: -

Opis

Regulacja docisku stopki

Picture14Siłę docisku stopki należy dostosować do rodzaju szytego materiału. Pokrętło regulacyjne znajduje się w górnej części maszyny, a wybrane ustawienie wyświetlane jest na ekranie.

Przełącznik nożny (pedał maszynowy)

Dociśnięcie pedału maszynowego umożliwia wykonanie automatycznego obcięcia nici igłowej i nici bębenka. Przełącznik nożny ma wygodną konstrukcję i pozwala na zatrzymywanie i wznawianie operacji szycia.

Regulacja maksymalnej prędkości szycia

Picture3

Możliwość regulacji maksymalnej prędkości szycia w zakresie od 200 do 1500 ścieg./min. za pomocą pokrętła z suwakiem. Ten sposób regulacji jest szczególnie przydatny w przypadku pikowania swobodnego lub szycia przy stałej prędkości.

Ustawienie położenia zatrzymania igły

Picture4

Po zakończeniu szycia, maszyna zatrzymuje się z igłą w dolnym położeniu. W celu przełączania położenia igły w górze / w dole, należy nacisnąć przycisk zmiany ustawienia pozycji igły. Jeżeli przycisk będzie przytrzymany wciśnięty, maszyna będzie wykonywać szycie przy zmniejszonych obrotach.

Dźwignia podnośnika kolanowego

Picture5

Podnośnik kolanowy pozwala na podnoszenie i opuszczanie stopki dociskowej bez konieczności odrywania rąk od materiału (jak w maszynach przemysłowych). Stopkę dociskową można podnieść na maksymalnie 12mm co pozwala wygodnie wykonywać operację szycia zarówno na materiałach cienkich, lekkich, jak i grubych, ciężkich.

Dwa rodzaje stopek do pikowania / Obniżany transport

Picture7

Stopki do pikowania przeznaczone są do pikowania swobodnego oraz haftu imitującego haft ręczny. W standardzie maszyna wyposażona jest w dwa rodzaje stopek do pikowania: stopka 1/5 przeznaczona jest do pikowania podstawowego, a stopka 1/4 – do szycia precyzyjnego ściegiem o szerokości 1/4 cala.
Ząbki transportu można w prosty sposób podnosić lub opuszczać. W celu wykonania pikowania, należy obniżyć ząbki transportu, co pozwala również na wykonanie idealnego szycia na łukach.

Automatyczne obcinanie nici

Picture8

Maszyna wyposażona jest w funkcję automatycznego obcinania nici, która pozwala na jednoczesne obcięcie nici igłowej i nici bębenka na końcu szycia. W tym celu wystarczy delikatnie docisnąć przycisk. Zastosowany mechanizm obcinania nici jest podobny do mechanizmu w przemysłowych maszynach szwalniczych i dlatego bez problemu można przeciąż nawet grubą nić. Automatyczne obcinanie nici może być również aktywowane poprzez dociśnięcie przełącznika nożnego.

Automatyczny nawlekacz nici igłowej

Picture11

Automatyczny nawlekacz nici igłowej umożliwia łatwe przewlekanie nici przez oczko igły, co pozwala na szybkie rozpoczęcie szycia i dodatkowo nie męczy wzroku.

2 LATA GWARANCJI !

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
 
×
kalkulacja

PLN netto
%
%
Sklep internetowy Shoper.pl